Profil firmy  

DC Animals jest działem DOR-CEL Sp. z o.o., dedykowanym i wyspecjalizowanym w organizacji międzynarodowego transportu żywych zwierząt. Przewozem zwierząt zajmujemy się nieprzerwanie od 1999 roku, posiadamy ogromne doświadczenie i wiedzę, którą staramy się pogłębiać i aktualizować, dla bezpieczeństwa i wygody naszych „pasażerów”.

Jesteśmy przygotowani do obsługi wszystkich gatunków zwierząt. Do grona naszych klientów zalicza się większość polskich ogrodów zoologicznych, głównie jednak zajmujemy się transportem zwierząt domowych. Odpowiadamy za prawidłowy przebieg odpraw celnych i weterynaryjnych zarówno w imporcie jaki i exporcie. Ponieważ nasza firma należy organizacji skupiającej podobne do nas, wyspecjalizowane firmy spedycyjne, jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę i opiekę nad transportowanymi zwierzętami w większości portów lotniczych świata.

Dysponujemy standardowymi transporterami dla zwierząt domowych – są one dostępne w naszym e-sklepie . Na życzenie, wykonujemy klatki specjalistyczne i o dużych gabarytach. Oferowane przez nas transportery spełniają kryteria Live Animals Regulations(Zasady przewozu żywych zwierząt w transporcie lotniczym). Zapewniamy także pełne oznakowanie przesyłki zgodne z wymaganiami linii lotniczych.

Oferujemy również usługi transportu drogowego. Nasze samochody są specjalnie przystosowane do transportu zwierząt i zostały zatwierdzone przez odpowiednie władze weterynaryjne.

Nasz personel posiada kwalifikacje i uprawnienia potwierdzone certyfikatami przewoźników lotniczych oraz władz weterynaryjnych. Służymy również pomocą w uzyskaniu informacji potrzebnych do zorganizowania transportu zwierząt. Dane osób, do których można zwrócić się z pytaniami znajdują się z zakładce Kontakty.

Partnerzy  

DC Animals posiada autoryzację Lufthansa Cargo w Polsce do obsługi przesyłek z żywymi zwierzętami.

Z LOT Cargo współpracujemy w codziennej praktyce.

Nasza firma należy do IPATA (International Pet and Animal Transportation Association).

Zaliczamy się do grona Agentów Cargo IATA – International Air Transport Association.

Z przyjemnością oznajmiamy, że Emirates SkyCargo autoryzowało nas do obsługi przesyłek z żywymi zwierzętami.

Kontakt

Kontakt  

DOR-CEL Sp. z o.o.
Wirażowa 35,
Terminal Cargo,
budynek CSL, pokój 60
02-158 Warszawa

Tel: +48 22 300 9155
Fax: +48 22 300 9151

Email:  avi@dorcel.pl