Lufthansa Cargo  

DC Animals posiada autoryzację Lufthansa Cargo w Polsce do obsługi przesyłek z żywymi zwierzętami. Jesteśmy odpowiedzialni za kompleksowe przygotowanie tych wyjątkowych „pasażerów” do podróży na pokładach samolotów LH Cargo.

LOT  

Z LOT Cargo współpracujemy w codziennej praktyce. Dzięki bezpośrednim połączeniom PLL LOT do większości portów lotniczych Europy, jak również do wybranych lotnisk w USA, Kandzie i na Dalekim Wschodzie, możemy zagwarantować możliwie najszybszą podróż.

IPATA  

Nasza firma należy do IPATA(International Pet and Animal Transportation Association). Organizacja ta skupia wyspecjalizowane firmy spedycyjne, linie lotnicze, kliniki weterynaryjne oraz agentów handlingowych. Dzieki współpracy z partnerami z IPATA zapewniamy profesjonalny i bezpieczny transport powierzonych nam zwierząt.

IATA  

Zaliczamy się do grona Agentów Cargo IATA – International Air Transport Association. Jest to organizacja międzynarodowych przewoźników lotniczych, agentów obsługi naziemnej oraz agentów cargo. Aby zostać Agentem Cargo IATA należy spełnić szereg surowych wymagań, dotyczących głownie wyszkolenia i kwalifikacji personelu odpowiedzialnego za akceptację przesyłek do przewozu jako manifestowane cargo.

Partnerzy  

DC Animals posiada autoryzację Lufthansa Cargo w Polsce do obsługi przesyłek z żywymi zwierzętami.

Z LOT Cargo współpracujemy w codziennej praktyce.

Nasza firma należy do IPATA (International Pet and Animal Transportation Association).

Zaliczamy się do grona Agentów Cargo IATA – International Air Transport Association.

Z przyjemnością oznajmiamy, że Emirates SkyCargo autoryzowało nas do obsługi przesyłek z żywymi zwierzętami.

Kontakt

Kontakt  

DOR-CEL Sp. z o.o.
Wirażowa 35,
Terminal Cargo,
budynek CSL, pokój 60
02-158 Warszawa

Tel: +48 22 300 9155
Fax: +48 22 300 9151

Email:  avi@dorcel.pl